Got 0 bytes response, method=default Response decode error Dzień Skupienia parafialnych wspólnot modlitw za kapłanów (zapowiedź)

katedra

Dzień Skupienia parafialnych wspólnot modlitw za kapłanów (zapowiedź)

PPS 284317 czerwca w Piekarach Śląskich w Santuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej będzie miał miejsce Dzień Skupienia dla parafialnych wspólnot modlitwy za kapłanów.
„Módlmy się dzisiaj o kapłanów świętych, serdecznych, mądrych, którzy potrafią zrezygnować ze swych planów osobistych, którzy głęboko kochają Mszę świętą, główny cel ich wyświęcenia i centrum każdego ich dnia, aby swe największe wysiłki duszpasterskie kierowali, jak proboszcz z Ars, ku jasnemu głoszeniu wiary, przebaczeniu grzechów, Eucharystii”.

W myśl słów św. Jana Pawła II pragniemy zaprosić parafialne wspólnoty modlitwy za kapłanów naszej Archidiecezji na Dzień Skupienia do Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich, 17 czerwca br. Zapraszamy grupy "Margaretek" oraz "Wieczernika modlitwy za kapłanów" wraz z duszpasterzami. 

Plan Dnia Skupienia u Matki Bożej Piekarskiej 17.06.2017 (sobota) godz. 10.00

  • Rozpoczęcia dnia skupienia 
  • Eucharystia
  • Modlitwa różańcowa o uświęcenie duchowieństwa
  • spotkanie rekreacyjno-formacyjne w "Ogrodzie Anioła"

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o uświęcenie duchowieństwa naszej Archidiecezji przed cudownym wizerunkiem Piekarskiej Pani w roku Jubileuszu 100 - lecia Objawień Fatimskich. Prosimy duszpasterzy o przekazanie naszego zaproszenia i pomoc w organizacji pielgrzymki.

Szczęść Boże!

 

Arcybiskup

SylwetkaNauczanieKalendarium
kalendarium

POCZTA ELEKTRONICZNA

Nowa poczta

Metropolitalne Święto Rodziny

MSR

Historia Archidiecezji

historyczna

Galeria

galeria3

Proces Beatyfikacyjny

machaw08

II Synod

Synod2

Kalendarz wydarzeń

Instytucje

Duszpasterstwa

Ruchy i stowarzyszenia

Media