Got 0 bytes response, method=default Response decode error Dzień Skupienia parafialnych wspólnot modlitw za kapłanów (zapowiedź)

Dzień Skupienia parafialnych wspólnot modlitw za kapłanów (zapowiedź)

PPS 284317 czerwca w Piekarach Śląskich w Santuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej będzie miał miejsce Dzień Skupienia dla parafialnych wspólnot modlitwy za kapłanów.
„Módlmy się dzisiaj o kapłanów świętych, serdecznych, mądrych, którzy potrafią zrezygnować ze swych planów osobistych, którzy głęboko kochają Mszę świętą, główny cel ich wyświęcenia i centrum każdego ich dnia, aby swe największe wysiłki duszpasterskie kierowali, jak proboszcz z Ars, ku jasnemu głoszeniu wiary, przebaczeniu grzechów, Eucharystii”.

W myśl słów św. Jana Pawła II pragniemy zaprosić parafialne wspólnoty modlitwy za kapłanów naszej Archidiecezji na Dzień Skupienia do Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich, 17 czerwca br. Zapraszamy grupy "Margaretek" oraz "Wieczernika modlitwy za kapłanów" wraz z duszpasterzami.

Plan Dnia Skupienia u Matki Bożej Piekarskiej 17.06.2017 (sobota) godz. 10.00

• Rozpoczęcia dnia skupienia
  • Eucharystia
  • Modlitwa różańcowa o uświęcenie duchowieństwa
  • spotkanie rekreacyjno-formacyjne w "Ogrodzie Anioła"

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o uświęcenie duchowieństwa naszej Archidiecezji przed cudownym wizerunkiem Piekarskiej Pani w roku Jubileuszu 100 - lecia Objawień Fatimskich. Prosimy duszpasterzy o przekazanie naszego zaproszenia i pomoc w organizacji pielgrzymki.

Szczęść Boże!

Metropolitalne Święto Rodziny